Wellbeing Art2018-06-21T23:06:02+00:00

Wellbeing Art

Dla ciała i ducha

Jesteśmy Onic, szanujemy nie tylko to co nas otacza, ale przede wszystkim samych siebie. Kochamy siebie, bo tylko wtedy możemy kochać innych, doceniamy piękno które nas otacza, każdego dnia dążąc do doskonałości zarówno na płaszczyźnie materialnej jak i tej duchowej. Na tej drodze wspieramy zarówno artystów, jak i każdego innego, kto pragnie wyrwać się z wyścigu szczurów, by każdego dnia dostawać od życia to co najcenniejsze – szczęście. Zachęcamy do zapoznania się z warsztatami które organizujemy.

Bo każdy tak ma…

I nie należy się tego wstydzić

Chwile zwątpienia w życiu zdarzają się często. Czasami jest to znak by zmienić to co od dłuższego czasu nam nie odpowiada, czasami zwyczajnie brakuje nam kogoś komu możemy się wygadać. Zła dieta, przyśpieszony tryb życia, oraz ciągła presja jedynie potęguje te doznania. Rozumiemy, że nie możesz rzucić pracy, rozumiemy że znajdziesz tysiąc wymówek – ale czy napełnisz się w ten sposób szczęściem. Każdy z naszej drużyny przerabiał i lepsze i gorsze chwile – takie jest życie. Dlatego jak nikt inny rozumiemy Cię i chcemy być wsparciem na Twojej drodze do równowagi w tym jakże szalonym świecie.

Świat należy do Ciebie

Aromaterapia

To miejsce w którym poznasz świat zapachów, które nie tylko przeniosą Cię do zupełnie innego świata, ale dadzą siły witalne do zmierzenia się z otaczającym nas wszechświatem.

Masaż

Regularne masaże wykonywane przez utalentowanych masażystów sprawią, że znów będzie Ci się chcieć. To podstawowa forma zadbania o własne ciało, która zniweluje wszelkie bóle, ale również przyniesie kojące odprężenie.

Psychoterapia

Może się źle kojarzyć, jednak jest to odpowiednia droga by poznać siebie i własne pragnienia. Najtrudniej jest się przyznać przed samym sobą, doświadczeni psychoanalitycy znajdą drogę do tego by każdy dzień stawał się dla Ciebie coraz piękniejszy.

Hipnoza

Dzięki niej można pozbyć się nałogów, a także zablokować niektóre niekorzystne wydarzenia z naszego obecnego jak też przeszłego życia. Brzmi groźnie, jednak dla wielu osób jest to niesamowite przeżycie, na drodze ku zrozumieniu siebie.

Psychoanaliza

Ciężko naprawić siebie, kiedy nie wiemy co jest zepsute. Tu z pomocą przyjdzie psychoanaliza, która pokaże nasze mocne strony, a także uwidoczni drzemiący głęboko w nas potencjał.

Wsparcie

A to chyba najważniejszy punkt. Bo na każdym etapie pracy z nami, pracy z energią i przede wszystkim z samym sobą dajemy Ci ogromne wsparcie, które nigdy nie jest udawane. Osoby tworzące Onic posiadają serce, którego część chcemy oddać właśnie Tobie. To właśnie tu zaczyna się Twoja najpiękniejsza przygoda.